Jak se připravit na masáž

Po celodení činnosti si dejte horkou sprchu. Budete se cítit příjemněji a zároveň připravíte tělo, které se díky horké vodě uvolní a masážní krémy se vstřebají hlouběji do pokožky.

Je nanejvýš vhodné vynechat vydatné jídlo nebo jít aspoň s 2 hodinovým odstupem.

Po vstupu do budovy, v níž se nachází masérna, se prosím vyzujte a vezměte si přezůvky připravené v botnících v blízkosti vstupních dveří.

Požadujete-li klasickou či reflexní masáž, je třeba se před ní svléknout, nejvhodnější je ponechat si pouze spodní prádlo. Při klasické masáži se na příslušné části těla aplikuje masážní prostředek, při reflexní nikoli.

V masérně si můžete zapůjčit župan.

Pokud trpíte nějakou alergií upozorněte na to maséra předem.

Před započetím masáže doporučuji odložit hodinky či šperky, pokud je nosíte. Zabrání se tak jejich případnému poškození či znečištění od masážního prostředku.

Využití froté prostěradla, papírového prostěradla, masážního prostředku, papírové utěrky a ručníku je v ceně masáže.

K navození příjemné pohody při masáži nabízím poslech hudby. Máte-li oblíbeného interpreta, můžete si přinést vlastní CD či audiokazetu.

Po masáži si dejte relax, jít do práce není nejlepší nápad.

Dodržujte pitný režim a pijte v malých dávkách, ale často čistou vodu, pro lepší odplavení uvolněných škodlivin z těla. Můžete pít i teplou vodu – velmi doporučeno.

Zeptal jsem se na názor klientů

Autentické důvody proč si dát masáž

Když potřebuji cítit sebe sama nebo úlevu a uvolnit nahromaděné napětí v těle dám si masáž.

Učím se mít rád sebe a milovat své tělo. Chci mu dopřát potěšení i úlevu. Masáž je to terapie pro nás oba, pro Duši i Tělo.

Masáž si dám když se potřebuji na moment zastavit a utéct od každodenního shonu.