Poukázky a zaměstnanecké benefity firmy Edenred

Od března roku 2013 jsem uzavřel smlouvu se společností Edenred. Ve své provozovně přijímám její dárkové poukázky a zaměstnanecké benefity Ticket Benefits, jež mohou ti, kteří je dostávají od svých zaměstnavatelů, nyní použít k úhradě mých služeb – masáží dle vlastního výběru.

Ticket Benefits je produktová řada benefitních poukázek společnosti Edenred. Jedná se o jednoduchý a účinný motivační nástroj, který představuje oblíbenou součást odměňovacího systému zaměstnanců v České republice. Pro zaměstnance je tento příspěvek osvobozen od daně z příjmu a pro zaměstnance i zaměstnavatele od plateb pojistného.

Přijímám následující druhy poukázek a benefitů:

1. Poukázky Ticket Sport & Kultura pro sportovní a kulturní vyžití

Poukázku Ticket Sport & Kultura lze uplatnit na úhradu ceny za vstupné na kulturní a sportovní akce nebo za používání sportovních zařízení.
Sportovní aktivity: Masáže, fitness centra, tenisové a squashové haly, plavecké bazény
Kulturní aktivity: předprodeje vstupenek, kina, multikina, divadla a jiné

2. Poukázky Ticket Multi pro maximální volnost

Ticket Multi je poukázka, která v sobě zahrnuje poukázky Ticket Sport & Kultura pro sportovní a kulturní vyžití, Ticket Holiday využitelné v cestovních kancelářích a agenturách, Ticket Medica pro zdravý životní styl, Ticket Academica poskytující možnost osobního rozvoje, Ticket Kids zajišťující pestřejší aktivity pro děti. Dává tak možnost neomezené volby ze širokého spektra aktivit. Lze je uplatnit ve sportovních, kulturních a vzdělávacích zařízeních, cestovních kancelářích a agenturách, provozovnách poskytujících odbornou péči o tělesnou i duševní pohodu a zdraví nebo ve vybraných předškolních zařízeních.

3. Dárkové poukázky Ticket Compliments Dárkový

Univerzální dárková poukázka, která umožňuje nákup libovolného dárku v široké síti obchodních partnerů. Představuje praktický způsob odměny různých cílových skupin od zaměstnanců přes obchodní partnery až po klienty. Přičemž hodnotu poukázky je možné libovolně přizpůsobit potřebám dárce či obdarovaného.

Zeptal jsem se na názor klientů

Autentické důvody proč si dát masáž

Učím se mít rád sebe a milovat své tělo. Chci mu dopřát potěšení i úlevu. Masáž je to terapie pro nás oba, pro Duši i Tělo.

Masáž si dám když se potřebuji na moment zastavit a utéct od každodenního shonu.

Když potřebuji cítit sebe sama nebo úlevu a uvolnit nahromaděné napětí v těle dám si masáž.