Slevy a slevové akce

Slevy a slevové akce

V rámci zkvalitňování svých služeb vám ve spolupráci se svými obchodními partnery přináším možnost využívat různé slevy a výhody vztahující se na veškeré služby. V současné době spolupracuji s těmito institucemi:

JAZYKOVÁ ŠKOLA LINGUA-CENTRUM

Jazyková škola Lingua-Centrum se sídlem v Olomouci a pobočkami v Prostějově, Přerově a ve Zlíně svým stálým klientům vystavuje průkaz Bonus Card, na kterou lze čerpat slevy u různých firem. Pokud jste majitelem této karty a předložíte ji v mé provozovně, získáte na všechny masérské služby, které poskytuji, slevu 5 %.

SLEVÍCI

Slevíci jsou obchodní společností, jejíž marketing funguje na principu kolektivního nakupování. Vyjednávají pokud možno největší slevy do oblíbených restaurací, moderních fitness center, na regenerační a wellness služby, na masáže apod. Systém je založen na podmínce příslibu obchodnímu partnerovi, že společnost Slevíci na jím nabízenou slevovou akci přivede během určitého období (např. 2 měsíce) co možná největší počet zákazníků. V případě mé firmy Masáže – Ondřej Dvorský funguje princip tím způsobem, že od 11 března 2011 budu postupně a pravidelně přinášet slevu vždy na jeden konkrétní druh masáže, který zvolím po dohodě s týmem Slevíci. Sleva bude zveřejněna na webu www.slevici.cz a na svých stránkách o ní budu informovat s dostatečným předstihem pod odkazem Novinky. Dozvědět se o ní můžete rovněž na sociální síti Facebook na mé soukromé stránce nebo na stránce Slevíků. Zájem o slevu projevíte zakoupením slevového kuponu online na webu www.slevici.cz. Po uskutečnění nákupu obdržíte fakturu, kterou je třeba uhradit dle přiložených instrukcí. Jakmile finanční prostředky přijdou na účet Slevíků, obdržíte na email, který uvedete při objednávce, slevový kupon. Ten si vytisknete a v době trvání jeho platnosti jej u mě vyměníte za konkrétní službu. Kupon je kvůli zneužití opatřen bezpečnostním kódem skládajícím se z určitého počtu písmen a číslic. Při odevzdání slevíka mi kód nadiktujete, zároveň si jej vyhledáte v seznamu kódů, který bude k dispozici v provozovně, a vyškrtnutím potvrdíte, že právě tento slevík vlastníte. Finanční prostředky za takto zakoupené služby mi budou uhrazeny pouze v případě odevzdání prodaných slevíků a správně vyplněného seznamu využitých kuponů. Při diktování a vyškrtávání kódů kuponů vás prosím o spolehlivost, neboť si jako nevidomý nemohu správnost údajů sám ověřit.

Zeptal jsem se na názor klientů

Autentické důvody proč si dát masáž

Když potřebuji cítit sebe sama nebo úlevu a uvolnit nahromaděné napětí v těle dám si masáž.

Učím se mít rád sebe a milovat své tělo. Chci mu dopřát potěšení i úlevu. Masáž je to terapie pro nás oba, pro Duši i Tělo.

Masáž si dám když se potřebuji na moment zastavit a utéct od každodenního shonu.