Kontakt a rezervace

Kontakt a rezervace

Vstup pouze s očkováním nebo po prodělání COVIDU

Vláda schválila nová opatření proti šíření onemocnění COVID 19 v populaci. Zavedla tak zvaný Česko Bavorský model, který ačíná platit od pondělí 22.11.2021. Co to znamená?

Tak především nezavíráme. Masérské služby jsou poskytovány i nadále, ovšem pouze za těchto zásadních podmínek:

1. Po předložení platného certifikátu o dokončeném očkování na COVID 19 (bohatě stačí certifikát v aplikaci Tečka)

2. Prokázání se provozovateli platným certifikátem o prodělání onemocnění COVID 19 (bohatě stačí certifikát v aplikaci Tečka)

3. Antigenní, PCR, ani žádné jiné druhy testů k potvrzení negativity na COVID 19, nejsou v současnosti uznávány. Je mi líto.

Rád bych doplnil a uvedl na pravou míru, že tato opatření jsem nucen akceptovat a dodržovat. Pokuty za nedodržování jsou opravdu velice vysoké a mohou jít až do miliónů. A tolik financí k dispozici skutečně nemám. Oceňuji však, že nezavíráme a i za těchto poněkud přísných opatření, lze masáže nadále poskytovat. Buďme za to rádi a vydržme to. Jednou tato divná doba skončí a vrátí se vše do normálu.

Chci, abyste věděli následující: Očkovat se, neočkovat, to je každého věc. Nikoho neodsuzuji, nikoho nevyčleňuji ze společnosti. Pouze chci udržet své podnikání, které jsem budoval a tvořil 16 let. Věřím, že to pochopíte a vy co nejste očkovaní na mě nezanevřete.

Máte dotazy? Pište, volejte, jsem k dispozici:

776016493
dvorskyo@seznam.cz

Vezměte prosím v úvahu, že pracuji s lidmi a chci se plně věnovat klientovi, proto nemůžu zvedat telefony ihned. Pokud mi chcete zanechat vzkaz využijte tento kontaktní formulář. Odpovím Vám nebo zavolám jakmile to bude možné.

Děkuji za pochopení Ondřej Dvorský

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí až pátek – 9:00-12:00, 13:00-19:00

 

ADRESA

Třída Svobody 1119, Zlín
mapy.cz, google mapy

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Telefon: 776 016 493
E-mail: dvorskyo@seznam.cz

 

MOŽNOSTI PLATEB

Přijímáme platby:

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ