O mně

Úvod – proč tyto stránky vznikly

Dovolte mi přivítat vás na webových stránkách, pojednávajících o mém masérském působení, jejichž účelem je:

  • představit se jako masér a pozvat vás k sobě na masáž, po níž byste se mohli cítit dobře na těle i na duši
  • předložit k výběru širokou škálu nabízených druhů masáží
  • motivovat klienty k účasti na masáži prostřednictvím příznivých cen, pravidelných výhod a různých slevových akcí
  • přinést výstižné a užitečné informace o každém typu poskytovaných masérských služeb
  • informovat o aktivitách souvisejících s mou profesí a vykonávanými službami

Věřím, že se tento skromný web stane zajímavým zdrojem inspirace nejen pro stálé příznivce masážních terapií, ale i pro ty, kteří masáž dosud nevyzkoušeli a rádi by se o ní něco dozvěděli. Vás všechny velmi rád uvítám v příjemném prostředí své provozovny a vynasnažím se vám poskytnout úlevu od bolestí zad a kloubů, svalového napětí, stresu a přepracování. Udělám vše, co bude v mých silách, aby masáže absolvované u mě přispěly ke zlepšení současných zdravotních potíží, navrátily optimismus a chuť do života, dodaly sílu a energii, zmírnily příznaky únavy a vyčerpání, pomohly k opětovnému nastolení rovnováhy, umožnily si vychutnat příjemný pocit uvolnění, odpočinku i posilujícího spánku. Nejvíce mě potěší, když budete s mými službami spokojeni a čas od času si najdete v dnešní uspěchané době chvilku, kterou spolu strávíme při účinné a povzbuzující masáži.

Kdo jsem a kam patřím

Ondřej Dvorský při masáži zad
Masáže Zlín Ondřej Dvorský

Jmenuji se Ondřej Dvorský a jsem nevidomý masér s kvalifikací fyzioterapeut – nižší zdravotnický pracovník.

V oboru působím od roku 2005, kdy jsem absolvoval specializovaný masérský kurz v pražském Pobytovém, rehabilitačním a rekvalifikačním středisku pro nevidomé a slabozraké Dědina.
Certifikáty získané z veškerých základních i nadstavbových kurzů mají mezinárodní platnost a opravňují mě vykonávat masérskou činnost ve všech členských zemích Evropské Unie. Veškerá osvědčení můžete zhlédnout v rubrice Certifikáty a osvědčení  o absolvovaných kurzech.
Jsem rovněž členem několika profesních organizací, sdružujících zrakově postižené i vidící maséry, jako např. Cech zrakově postižených masérů v České republice a Spolek zrakově postižených masérů v České republice. Díky příslušnosti k těmto institucím si mohu pravidelně rozšiřovat kvalifikaci i vědomosti z oboru, neboť každoročně nabízejí širokou škálu kurzů, zaměřených na výuku efektivních a moderních masážních technik, pod vedením zkušených odborníků na danou oblast.
Do roku 2014 jsem byl spojován jakožto člen profesionál vlastnící patřičné osvědčení o kvalitě s Asociací masérů, terapeutů a léčitelů, která bohužel v souvislosti s nutností transformace občanských sdružení na spolky nuceně ukončila svou rozmanitou činnost.
Výčet a popis kurzů, kterých jsem se dosud zúčastnil, naleznete pod odkazem Přehled dosud absolvovaných kurzů.
O nových kurzech, do nichž se v budoucnu zapojím, i o dalších aktivitách souvisejících s výkonem mé profese, budu pravidelně přinášet informace v oddílu Novinky.

Stručný nástin mého profesního působení

Svou profesní dráhu jsem po absolvování intenzivního rekvalifikačního kurzu zahájil nejprve jako zaměstnanec. V letech 2005-2008 jsem pracoval na pozici maséra ve dvou olomouckých fitnesscentrech – Miofit a Helptobefit. V listopadu 2008 jsem se přestěhoval do Zlína, kde jsem začal vykonávat samostatně výdělečnou činnost. Od 6.10.2008 do 7.10.2010 jsem působil spolu se dvěma kolegy v nyní již neexistujícím Centru zdravé páteře na ulici Růmy 5470 Zlín. Od 8.10.2010 do 31.12.2014 se mé samostatné chráněné pracoviště nacházelo v prostorách pobočky charity Zlín, umístěných v přízemí Domu s pečovatelskou službou na adrese Masarykova 1242 Zlín-Malenovice.

Kde mě nyní najdete

Od 5.1.2015 sídlí mé druhé samostatné chráněné pracoviště v přízemí bytového domu situovaného na Třídě Svobody 1119, naproti malenovické polikliniky a lékárny, vedle drogerie Šlak. V objektu dříve fungovala prodejna obuvi a do září 2014 tam sídlil kosmetický salón.
Nová masérna je účelně a moderně vybavena a uzpůsobena tak, aby klientům zajistila útulné prostředí, příjemnou atmosféru a pocit soukromí. Vchází se do ní bezbariérovým vstupem přímo z ulice a v blízkosti domu se nalézá parkoviště.
Kdybyste nevěděli, kde mě hledat a jak se ke mně dostat, spojte se se mnou pomocí odkazu Kontaktní údaje a objednávky masáží. Telefonem či e-mailem vám rád vše vysvětlím.

Pokud hledáte

nebo další informace z oblasti masáží, pak jste na správném místě.

 

Objednejte se ke mně na masáž a sami na sobě si ověřte její příznivý léčebný účinek.

Objednávky přijímám denně prostřednictvím:

Mou osobní stránku najdete rovněž na Facebooku. Dostanete se na ni přes tento odkaz:
Ondřej Dvorský Masáže

Více informací o službách, které nabízím, naleznete pod odkazy O masážích obecně, Popis jednotlivých druhů masáží a Ceník masáží na tomto webu.

Výhody pro klienty

Abych klienty lépe motivoval k návštěvě své provozovny, nabízím ve spolupráci se smluvními partnery celou řadu výhod a benefitů:

  • slevové akce pořádané minimálně 3x ročně prostřednictvím serveru hromadného nakupování
  • sleva 20 % pro členy Klubu pevného zdraví VZP a členy profesního sdružení Odbory Plus
  • možnost hradit služby poukázkami od firmy Sodexo, Ticket Benefits od firmy Edenred a benefitovými body programu Benefit Plus
  • možnost nákupu výhodných dárkových poukazů a předplatenek
  • slevy pro zdravotně znevýhodněné občany – držitele průkazu ZTP a ZTP/P a seniory

Bližší informace o veškerých výhodách se nacházejí pod příslušnými odkazy na hlavní straně tohoto webu.

Co říci závěrem

Způsobí mi radost, jestliže vás obsah mého webu, který se snažíme s manželkou neustále obohacovat, rozvíjet a zdokonalovat, zaujme, vzdělá a inspiruje. Značným zadostiučiněním pro mě bude, pokud se rozhodnete ověřit si pravdivost a úplnost načerpaných poznatků v praxi, odhodláte se k osobní návštěvě mé provozovny a na vlastní kůži zažijete blahodárný, léčebný a regenerační vliv masáží na celý organismus.

Zeptal jsem se na názor klientů

Autentické důvody proč si dát masáž

Když potřebuji cítit sebe sama nebo úlevu a uvolnit nahromaděné napětí v těle dám si masáž.

Masáž si dám když se potřebuji na moment zastavit a utéct od každodenního shonu.

Učím se mít rád sebe a milovat své tělo. Chci mu dopřát potěšení i úlevu. Masáž je to terapie pro nás oba, pro Duši i Tělo.